top of page

Selin & Anıl's Wedding | Lidya Sardes Hotel Thermal&Spa

Güncelleme tarihi: 22 Nis 2020

Herkese selam!


2019 yılı, düğün fotoğrafçılığında çeşitli arayışlar içinde olduğum ve mesleğimde bakış açımı farklılaştırmaya yönelik çıktığım bir yolculuktu. Her çekimde yeni deneyimler kazanmak, çiftlerimle güçlü bir iletişim kurmak başlıca amacım oldu. Benim için yeni diyebileceğim bu süreçte bana keyifli anlar yaşatan, kendimi en iyi şekilde yansıtabilmemi sağlayan düğünlerden biri sevgili Selin ve Anıl'ın sade ve eğlenceli düğünüydü. Çiftimize, video partnerim Emre’yle beraber gün boyu düğün belgesel fotoğraf ve video hizmeti verdik.


Yazının devamı fotoğrafların altında…

Selin ve Anıl'ın Düğün Hikayesi...Selin ve Anıl çok eski dostlarım. Gün boyunca beraber geçirdiğimiz her anda ve çektiğim her karede aralarındaki inanılmaz enerjiyi ve birbirlerine ne kadar aşık olduklarını çok iyi hissettim. Biliyorsunuz düğün gününde gergin ve telaşlı anlar yaşanabiliyor. Ancak Selin ve Anıl bu süreci iyi bir hazırlık ve birkaç yakın arkadaşın desteği ile kolayca atlattılar. Tabi arada bir kaldırılan birkaç kadehin de yardımı oluyor :)


Düğün Lidya Sardes Hotel Thermal&Spa’da oldu ve hazırlık sürecini otelde geçirdik. Düğün organizasyonunda Per’ra Concept her zamanki gibi harika bir iş çıkardı. Bu sayede dış mekan çekimini otel bahçesi ve düğün alanında yapmak rahat ve eğlenceliydi.


Selin ve Anıl’a bu özel günlerinde bize güvendikleri için teşekkür ediyor ve mutluluklar diliyorum...

257 görüntüleme1 yorum

1 Comment


Düğünümüzle ilgili planlar yapmaya başladığımızda ilk sıraya hiç düşünmeden Furkan'ı yazmıştık bile... Tüm gün birlikte hem çok eğlendik hem de bizi doğru yönlendirmeleri ile çok rahatlattı . Geçmişte yaptığı çalışmaları da takip edip beğenilerimizi iletirdik şimdi o güzel çalışmalardan biri de biz olduk. Herşey için çok teşekkür ederiz .

Like
bottom of page